ua en ru

"З днем народження, кати": в Москві затримали активістку Pussy Riot за вітальний плакат для ФСБ

"З днем народження, кати": в Москві затримали активістку Pussy Riot за вітальний плакат для ФСБ Фото: Pussy Riot (pussy-riot.livejournal.com)

Зараз вона разом з фотографами знаходиться в Міщанському відділі поліції

У Москві активістки Pussy Riot в День працівників органів безпеки і століття спецслужби вийшли до будівлі ФСБ на вулиці Велика Луб'янка з плакатом з написом "З днем ​​народження, кати". Про це повідомляє "Медіазона".

За словами активістки руху Ольги Борисової, учасницю Pussy Riot Марію Альохіну і ще кількох фотографів затримали відразу після акції. Самою Борисової вдалося уникнути цієї долі, оскільки поліцейські не зрозуміли, що вона брала участь в акції.

"З днем народження, кати": в Москві затримали активістку Pussy Riot за вітальний плакат для ФСБ

Фото: Акція біля будівлі ФСБ (zona.media)

Марія Альохіна і затримані фотографи Андрій Золотов і Денис Бочкарьов знаходяться в Міщанському відділі поліції.

Раніше кримський татарин Параламов розповів, як його катувала ФСБ.

Чоловіка пов'язували і били, катували струмом, вивихнули нижню щелепу. Він кілька разів втрачав свідомість, а потім у нього відняло ліва частина тіла. Жінка-лікар, яка прийшла оглянути Параламова, сказала, що він симулює.

"Я вже перестав кричати і молився. Вони зрозуміли, що я вже не видавав звуків і вони сказали, зараз ми тебе будемо гвалтувати. Один з них сказав, будемо це робити трубою", - розповів кримський татарин.