ru ua

Українське видавництво випустить книгу про творця Tesla і PayPal

Українське видавництво випустить книгу про творця Tesla і PayPal Фото: Ілон Маск

Ілон Маск став прототипом голлівудського "залізної людини". Серійний підприємець, інженер-винахідник, мільярдер, світський лев, багатодітний батько і чоловік, який придумав приватні польоти в космос

Українська версія книги про Ілоні Масці буде вдвічі дешевше російськомовною. Перший тираж книги складе 2000 примірників, але видавці обіцяють збільшити його в майбутньому. За попередніми оцінками, книгу "Ілон Маск. Tesla SpaceX і шлях у фантастичне майбутнє" чекає великий попит.

Творець SpaceX, Tesla і PayPal більше 50 годин розмовляв з автором біографії, журналістом Ешлі Вэнсом, про своє життя. Венсу довелося взяти інтерв'ю у майже трьохсот чоловік, щоб правильно описати непросту особистість Ілона Маска.

Українське видавництво випустить книгу про творця Tesla і PayPal

Фото: Обкладинка книги

Українська версія книги "Ілон Маск. Tesla SpaceX і шлях у фантастичне майбутнє" буде коштувати вдвічі менше російській із-за відсутності необхідності транспортування із Росії в Україну і меншої кількості ланок поставки. Також українські видавці зазначають, що вартість російського варіанту спочатку завищена. Перший тираж книги вийде у кількості 2000 примірників.

"Ілон Маск. Tesla SpaceX і шлях у фантастичне майбутнє" - перша книга видавничого проекту "ТАО" української журналістки та письменниці Оксани Форостиної. Зараз у "ТАО" в роботі ще два проекти - "Originals" Адама Гранта і "Нація стартапів. Історія економічного дива Ізраїлю" Дена Сенора і Сола Сінгера.

До речі, десять головних книг цієї зими: українські автори.