ua en ru

Меган Маркл пропустить королівське весілля: що сталося

Меган Маркл пропустить королівське весілля: що сталося Колаж РБК-Україна

Меган Маркл пропустить одруження Габріелли Віндзор

Меган Маркл може не потрапити на весілля Леді Габріелли Віндзор, яка виходить заміж за Томаса Кінгстона. Вже відомо, що церемонія пройде 18 травня 2019 року в каплиці Святого Георгія. Про це інформує видання Kleo.

Дане весілля перегукується з Меган, Гаррі, принцесою Євгенією та Джеком Бруксбанком, оскільки вони також одружилися у Віндзорі в каплиці Святого Георгія в минулому році.

Передбачається, що Томас зробив пропозицію руки і серця в той період, коли пара відвідувала острів Сарк біля узбережжя Нормандії. До слова, Меган навряд чи буде присутня на весіллі леді Габріелли з двох причин.

Меган Маркл пропустить королівське весілля: що сталосяМеган Маркл (фото: instagram.com/kensingtonroyal)

По-перше, леді Габріелла влаштовує весілля виключно для сім'ї та друзів. Одруження буде відрізнятися від весілля Меган і Гаррі. Деякі члени королівської сім'ї можуть бути присутніми, але навряд чи Королева буде там.

Друга причина, по якій Меган може не прийти - її дитина. Меган має народити всього за декілька тижнів, а термін повинен бути десь у квітні. І це може стати вагомою причиною, щоб відмовитися від торжества.

Раніше ми повідомляли про те, що Меган Маркл раптово змінила своє рішення щодо хрещених батьків для майбутнього малюка.

А також розповідали про те, що королева Єлизавета публічно показує різницю між дружинами онуків.

А також розповідали про те, що букмекери вже почали робити ставки на майбутню дитину Меган Маркл і принца Гаррі.