ru ua

Розлучення Ані Лорак: з'явилася важлива деталь про доньку співачки

Розлучення Ані Лорак: з'явилася важлива деталь про доньку співачки Ані Лорак: instagram.com/anilorak

За словами адвоката, Мурату не вдасться уникнути аліментів

Після розлучення Ані Лорак з її чоловіком Муратом Налчаджиоглу залишається відкритим питання, з ким буде проживати їхня спільна дочка 7-річна Софія, а також, як колишнє подружжя зможе поділити спільно нажите майно.

Адвокат Юрій Білоус прокоментував виданню "Сегодня" всі нюанси цієї справи. Як відомо, екс-подружжя володіє кількома ресторанами в Києві, якими зараз керує Мурат.

Згідно з українським законодавством, місце проживання дитини, яка не досягла 10-річного віку визначають батьки. Після 10 років це рішення приймають, як батьки, так і дитина.

Також експерт пояснив, що Кароліна і Мурат, завжди зможуть домовитися і вирішити, з ким буде проживати дитина. Якщо ж вони не зможуть вирішити це питання, цю суперечку зможуть врегулювати органи опіки та піклування або суду.

У разі судового розгляду, до уваги будуть прийматися ставлення дитини до кожного з батьків, вік, стан їхнього здоров'я, житлові умови, рівень заробітку, а також інші обставини. У будь-якому випадку, інтереси дитини тут перш за все, - сказав Білоус.

Розлучення Ані Лорак: з'явилася важлива деталь про доньку співачки

Ані Лорак: instagram.com/anilorak

Якщо ж Налчаджіоглу захоче повернутися в Туреччину, Кароліна все одно зможе стягнути з нього аліменти, подавши на нього до суду за останнім місцем його проживання або за місцезнаходженням його майна в Україні.

"Говорячи про поділ майна, Мурат і Кароліна можуть піти до нотаріуса і все разом вирішити. Сісти, підписати договір і розібратися без суперечок, а можуть вирішити це питання взагалі полюбовно і без нотаріуса або ж шляхом звернення в суд", - сказав юрист.

Нагадаємо, раніше ми писали, що колишній продюсер співачки прокоментував її розлучення, він попросив "не жаліти" Кароліну і не акцентувати увагу на її розлученні.

Також ми повідомляли, що брат Ані Лорак розповів, що співачка до останнього сподівалася врятувати шлюб.

До речі, нещодавно співачка виклала в мережу фото, на якому видно каблучку на безіменному пальці правої руки.