ru ua

Пенсіонерка випадково прикрасила новорічну ялинку жіночими стрингами (відео)

Пенсіонерка випадково прикрасила новорічну ялинку жіночими стрингами (відео) Колаж РБК-Україна

Конфуз помітила внучка бабусі

В Ірландії 74-річна жінка придбала в магазині кілька новорічних іграшок та вирішила прикрасити ними новорічну ялинку. "Іграшками" виявилися різнокольорові жіночі труси-стрінги, запаковані в круглий прозорий шар. Про це повідомляє "Сегодня".

Відео: Незвичайні "новорічні" іграшки (youtube.com/)

Конфуз помітила онука пенсіонерки – Алекс Бермінгем, яка і розповіла про події на своїй сторінці в Twitter.

Пенсіонерка випадково прикрасила новорічну ялинку жіночими стрингами (відео)Пенсіонерка випадково прикрасила новорічну ялинку жіночими стрингами (відео)Пенсіонерка випадково прикрасила новорічну ялинку жіночими стрингами (відео)

Фото: Незвичайні "новорічні" іграшки (twitter.com/Alex_Bermingham)

"Моя 74-річна бабуся купила ялинкові іграшки в магазині побутових товарів. Коли я придивилася до прикрас вже на ялинці, помітила, що всередині куль – блискучі стрінги. Всім пошленького Різдва", – написала дівчина і опублікувала фото "іграшок".

Пенсіонерка випадково прикрасила новорічну ялинку жіночими стрингами (відео)Скріншот поста (twitter.com/Alex_Bermingham)

"Боже, напевно, в магазині подумали, що я ненормальна. Я ж шість штук блискучих трусів купила", – процитувала слова бабусі її весела онука.

Пенсіонерка випадково прикрасила новорічну ялинку жіночими стрингами (відео)Скріншот коментарів (twitter.com/Alex_Bermingham)

Нагадаємо, що у Росії новорічну ялинку прикрасили портретами політиків з РФ. Так, на ялинці висять картонні кубики із зображенням президента Росії Володимира Путіна, губернатора Забайкальського краю Наталії Жданової, сенатора від Забайкалля Баїра Жамсуева, голови Законодавчих Зборів краю Ігоря Лиханова.

Також повідомлялося, що різдвяну ялинку у Вільнюсі назвали найкрасивішою в Європі.

Різдвяне дерево прикрашає 70 тисяч лампочок і 900 іграшок. Головну ялинку, що встановлена на Кафедральній площі, запалили 1 грудня. До речі, нинішня різдвяна ялинка дуже нагадує минулорічну: вона прикрашена подібним чином, але в інших кольорах. Тоді святкове дерево теж було визнано одним з найкрасивіших. Його прикрашали 50 тисяч вогників.