ua en ru

Синоптик дала прогноз погоди на День гідності і свободи

Синоптик дала прогноз погоди на День гідності і свободи Фото: В Україні похолодає (flickr.com)

Киянам порадили увечері 21 листопада тепліше одягатися

Новий тиждень принесе в Україну похолодання. Про це розповіла синоптик Наталка Діденко на своїй Facebook-сторінки.

За її словами, протягом 21 листопада температура повітря не перевищить 0...+5 градусів. Тепліше буде на півдні та заході країни, +3...+9 градусів. Ще найтепліше буде на Закарпатті - до +10 ...+14 градусів.

"На суттєві опади атмосфера не розщедриться, буде переважно скрізь сухо, хіба на півночі щось капне або пролетить. Залежно від того, присяде температура під нулем чи, навпаки, стане навшпиньки над нулем градусів. Або мряка, або мокрий сніг", - зазначила Діденко.

Синоптик також підкреслила, що увечері 21 листопада з'явиться морозець до 1-3 градусів, а на північному-сході і сході навіть до 3-6 градусів морозу.

Завтрашній понеділок особливий, 21 листопада, День Свободи та Гідності. Починається тиждень, біжить осінь до зими, оббіг...

Опубліковано Наталкою Діденко 20 листопад 2016 р.

"Кияни! Протягом дня буде хмарно, можливі невеликі опади у вигляді мряки або мокрого снігу, але нічого серйозного, похолодає до +2...+4 градусів. І, звичайно, особливо ввечері тепліше одягайтеся, температура на Майдані знизиться до невеликого морозу. Думаю, у кожного лежать в шафі ще "ті" речі", - написала вона.

Раніше через погодні умови у Львові автовласники влаштували добрий флешмоб.