ru ua

Герой України звернувся до матері полоненого російського військового Агеєва

Герой України звернувся до матері полоненого російського військового Агеєва Володимир Жемчугов (Скріншот/YouTube/Владимир Партизан)

РосЗМІ вирішили не оприлюднювати це звернення

Боєць АТО, Герой України Володимир Жемчугов записав відеозвернення до матері затриманого на Донбасі російського військовослужбовця Віктора Агєєва. Про це написала віце-спікер Ірина Геращенко на своїй Facebook-сторінці, опублікувавши відповідне відео.

Цікаво, що російські ЗМІ відмовилися оприлюднювати це звернення Жемчугова.

"Володимир пропонував "Новій газеті", що публікувала звернення матері вбивці українців, оприлюднити і його звернення до російським матерям - щоб вони розуміли, куди відправляють їх синів і потім не скаржилися, не робили вигляд, що їх там немає", - написала Геращенко.

"Мені здається, потрібно почути понівеченого російською війною українця, якого зі страшними пораненнями рік тримали у в'язниці в ОРДЛО, не допускаючи до нього ні МКЧХ, ні представників ООН і ОБСЄ, без права на дзвінок сім'ї (при цьому нам у Мінську бойовики півроку брехали, що не знають, де Володимир, потім - що він у лікарні на курорті, він у маминій квартирі у Краснодоні та інший брєд)... "Нова газета" не оприлюднила звернення. Шкода. Можливо, це б урятувало життя і здоров'я когось із російських солдатів, блукаючих Донбасом, чиї мами поки щасливі отримувати грошові перекази від синів-контрактників", - додала вона.

Відео: Звернення Жемчугова до російським матерям (YouTube/Володимир Партизанів)

За словами віце-спікера, ці російські жінки не замислюються, де їх сини несуть службу, кого вбивають, за що отримують гроші, або роблять вигляд, що не замислюються.

"Володя їм нагадує. Послухайте... Шкода, що російські ЗМІ так і не оприлюднили цей ролик", - резюмувала вона.

Раніше у мережі відреагували на звернення матері військового РФ Агеєва до Порошенка.