Київське "Динамо" виграло чемпіонат України з футболу

Київське "Динамо" виграло чемпіонат України з футболу brightwallpapers.com.ua

Столична команда обіграла полтавську "Ворсклу" і стала 15-разовим чемпіоном країни

У неділю, 24 квітня, київське "Динамо" у матчі 23-го туру Ліги Парі-Матч обіграло полтавську "Ворсклу" з рахунком 1:0. Таким чином, столична команда стала 15-разовим чемпіоном України з футболу.

Переможний гол "динамівцям" приніс Жуніор Мораєс, який на 36-ій хвилині вразив ворота супротивника, передає "Оглядач".

У другому таймі "Ворскла" лише раз загострювали ситуацію біля воріт киян. Велику частину часу "Динамо" сидячи в захисті і намагаючись зловити суперника на контратаці.

Таким чином, "Динамо" за три тури до закінчення чемпіонату, другий раз поспіль достроково завоювало звання чемпіона України з футболу.

До речі, "Динамо" запідозрили у підкупі "Чорноморця" для перемоги над "Шахтарем".