Плавець Євген Богодайко завоював для України перше "золото" Паралімпіади 2016

Плавець Євген Богодайко завоював для України перше "золото" Паралімпіади 2016 Фото: Євген Богодайко (pdaa.edu.ua)

Призову медаль нашій країні спортсмен приніс, вигравши дистанцію на 100 метрів

Український плавець Євген Богодайко став чемпіоном на дистанції 100 метрів на спині брасом. Його результат склав одну хвилину і 10,55 секунд. Про це досягненні повідомила прес-служба паралімпійського комітету.

"Україна, поки ти ще спиш, тут наші паралімпійці показують гідний український результат! Тільки що ми завоювали "золото" для України - на дистанції 100 м на спині чемпіоном став Євген Богодайко з результатом 1 хвилина 10,55 секунд", - йдеться в повідомленні.

Раніше українці завоювали перші медалі на Паралімпіаді. Руслан Катишев і Роман Даниюк виграли бронзові нагороди на змаганнях в Ріо.