ua en ru

Подільник проросійських терористів хвалиться життям на Подолі у Києві

Подільник проросійських терористів хвалиться життям на Подолі у Києві Фото: Леонід Маслов в центрі (facebook.com)

Один із засновників організації "Вірне козацтво", учасники якої воюють за терористів на сході України, продовжує жити в Києві

Леонід Маслов не тільки залишився жити в столиці, але і хвалиться цим фактом. Про це повідомляє "C14 news" у Facebook.

"Маслов роздає інтерв'ю про хунту, називає нас хохлами і спокійно їздить до Росії на злети козаків. І все б гаразд, якби він не продовжував жити в Києві на Подолі і вихвалятися цим. Як мінімум до кінця 2015-го ця людина також проводив "посвячення" юних київських "козаків". У Києві", - сказано в тексті журналіста Максима Опанасенко.

На своїй сторінці в Facebook він також нагадав про відеоролик, в якому Маслов повідомив, що змушений був залишити Київ і забрати сина, бо йому нібито погрожували "майданівці".

"Причин для погроз вже на той момент було достатньо - вхід "Вірного козацтва" в єдине інформаційне поле з медведчуковцами, заклики до створення загонів оборони від фашистів та активну участь у Антимайдане", - прокоментував Опанасенко.

Журналіст також згадав про інтерв'ю Малова в 2015 році.

"А ось інтерв'ю, датований жовтнем 2015 року. Це якийсь зліт козаків у Росії. Тут вже Маслов каже, що в Києві він "... проживаю, перебуваю, більше того є спадковим киянина в четвертому поколінні", - пише журналіст.

Нагадаємо, що у мережі обурені плакатом Мотороли з гаслом Евромайдана.