ua en ru

Сувора Північ: в мережі зняли на відео російських комунальників, які фарбують сніг у білий колір

Сувора Північ: в мережі зняли на відео російських комунальників, які фарбують сніг у білий колір Фото: Сніг (pixabay.com/ru/users/komposita)

У керуючій компанії вважають, що це допоможе сніговій композиції довше простояти

У Красноярську співробітники керуючої компанії в елітному селищі Вдалий пофарбували сніг білою фарбою. На відео з YouTube видно, як робочі старанно виводять пензликом цифри зі снігу "2018".

Відео: Сніг фарбують білою фарбою (YouTube/Телекомпанія ТВК)

У керуючої компанії пояснили, що біла фарба не тільки робить напис "2018" біліше, але й збереже її на більш довгий термін, і вона простоїть набагато довше.

За словами директора керуючої компанії, це тільки одна з частин снігової композиції, яку готували до Нового року. Сама вона різнобарвна і складається з декількох фігур, Діда мороза, Снігуроньки і собаки.

"Чому б не пофарбувати сніг, я не зрозумію? Захотів — пофарбував, захотів — не пофарбував, що в цьому дивного? Цифри на льодової скульптури самі білі, кругляшки у цифр червоні, Дід мороз червоний, борода біла, червона шапка, пояс теж білий. Ну і собачку в жовтий колір, у нас рік собаки", — повідомив гендиректор одному з російських видань.

До речі, пенсіонерка випадково одягла новорічну ялинку жіночими стрингами (відео).