ua en ru

Українським пенсіонерам готують несподіваний сюрприз: кому пощастить

Українським пенсіонерам готують несподіваний сюрприз: кому пощастить Колаж РБК-Україна

В Україні заплановано збільшення пенсій

Пенсії в Україні будуть збільшуватися у 2019 році ще два рази: у липні та грудні. Відповідну заяву про індексацію зробили у повідомленні Пенсійного фонду.

У квітні другу частину одноразової надбавки до 2400 гривень (1200 гривень) отримають пенсіонери з повним трудовим стажем, які в свій час працювали за маленьку зарплату.

Примітно, що розмір окладу приймався до уваги при індексації. Такі люди не отримали ніякого підвищення або ж задовольнялися мінімумом у 100 гривень.

Планується, що з 1 липня мінімальна пенсія зросте на 67 грн і досягне показника у 1564 гривень, а в грудні - на 74 гривень. Таким чином, до кінця 2019 року мінімум, який будуть отримувати українські пенсіонери, складе 1638 грн в місяць.

Нагадаємо, що в уряді уточнили розмір субсидії грошима. Виявляється, що за останніми розрахунками середній розмір монетизированої субсидії складе 1676 грн.

Також ми писали, що пенсійні виплати з 1 березня 2019 року збільшилися для багатьох категорій пенсіонерів. Крім того, призначені додаткові виплати для тих, хто має на даний момент мінімальну пенсію і має необхідний стаж. Ці категорії повинні отримати доплату до 2400 гривень, розбиту на два місяці.

Раніше ми розповідали про те, що у Росії захотіли скасувати пенсії. Так, на ростб запустили рекламу програми "Ощадбанку" "Активний вік", де жителів країни-агресора закликають радіти кожній хвилині свого життя.