ua ru

Украинцы оказались в десятке самых "высоких" наций мира

Украинцы оказались в десятке самых "высоких" наций мира Фото: Україна (ukronline.com)

Наша країна зайняла 10-е місце в першій десятці незвичайного рейтингу

Днями стало відомо, що українські жінки увійшли в ТОП-10 самого "зростаючого" населення планети. В ході досліджень з'ясувалося, що мешканки нашої стани виявилися дуже дужими.

Дослідження свідчить, що зростання людей безпосередньо пов'язаний з продолжтельностью життя, а також утворенням і заробітком. Щоб перевірити свою теорію, вчені виміряли людей, що народилися в період між 1 896 і 1996 роками в 200 країнах, йдеться в науковій роботі.

Так, відомо, що збільшення зростання за минуле сторіччя відбулося у південнокорейських жінок і іранських чоловіків, який склали 20,2 см і 16,5 см відповідно. Найвищі люди за ці 100 років - чоловіки, які народилися в Нідерландах в останній чверті 20-го століття, середня висота яких перевищила 182,5 см, а найменші жінки - народжені в Гватемалі в 1896 році (135,8 - 144,8 см ).

Якщо говорити про українців, то у жителів нашої країни - 10-е місце в списку самого "зростаючого" населення планети. А Росіянки - на 23-му. До першої трійки увійшли Латвія, Нідерланди, Естонія.

Тим часом, почався національний конкурс на участь у Дитячому Євробаченні-2017.