"Шансів на виживання було небагато": у Києві врятували єнота (фото)

"Шансів на виживання було небагато": у Києві врятували єнота (фото)
Фото: Єнот (pixabay.com/LauraRinke)

Тварина була налякана

У Печерському районі Києва рятувальники тварин дістали з вентиляційного каналу житлового будинку єнота. Тварина залізла в сантехнічний люк для обслуговування труб, а звідти у вентиляцію. Про це розповіли на сторінці "Kyiv Animal Rescue Group" в соцмережі Facebook.

Інцидент стався на 17-му поверсі будинку.

"У багатоповерховому житловому будинку на Печерську з вентиляції успішно витягнутий єнот. Єнота нещодавно привезли у нову квартиру, він був наляканий при перевезенні, і коли в його кімнату відкрили двері, несподівано для його власників він вискочив і вліз у сантехнічний люк для обслуговування труб, а звідти у вентиляційний канал", - розповіли волонтери.

"Шансів на виживання було небагато": у Києві врятували єнота (фото)"Шансів на виживання було небагато": у Києві врятували єнота (фото)
 

Фото: Порятунок тварина (facebook.com/KARG.kyivanimalrescuegroup)

"На щастя для єнота, мешканці квартири оперативно викликали Команду порятунку тварин: єнот не встиг піти з вентиляції в центральний канал (квартира знаходиться на 17-му поверсі, шансів на виживання у центральному каналі було небагато)", - підкреслили в мережі.

"Шансів на виживання було небагато": у Києві врятували єнота (фото)"Шансів на виживання було небагато": у Києві врятували єнота (фото)"Шансів на виживання було небагато": у Києві врятували єнота (фото)"Шансів на виживання було небагато": у Києві врятували єнота (фото)"Шансів на виживання було небагато": у Києві врятували єнота (фото)"Шансів на виживання було небагато": у Києві врятували єнота (фото)"Шансів на виживання було небагато": у Києві врятували єнота (фото)"Шансів на виживання було небагато": у Києві врятували єнота (фото)"Шансів на виживання було небагато": у Києві врятували єнота (фото)"Шансів на виживання було небагато": у Києві врятували єнота (фото)
 

Фото: Порятунок тварини (facebook.com/KARG.kyivanimalrescuegroup)

"Рятувальники оперативно перекрили вихід в центральний канал, заблокувавши прохід за межі квартири. Після чого за допомогою перфоратора в стіні було зроблено отвір, через який з вентиляції вийшло витягти єнота", - розповіли волонтери.

"Єнот був сильно наляканий і кусався. Після вилучення єнот повернувся в свою кімнату, де у нього створені всі умови для комфортного проживання", - зазначили в мережі.

"Шансів на виживання було небагато": у Києві врятували єнота (фото)

Скріншот поста (facebook.com/KARG.kyivanimalrescuegroup)

До речі, Київський зоопарк завезли екзотичних тварин.

On Top
Продовжуючи переглядати www.rbc.ua, ви підтверджуєте, що ознайомилися з Правилами користування сайтом, і погоджуєтеся з Політикою конфіденційності
Пропустити Погоджуюся