ua en ru

Залишилося зовсім трошки! Українців з усього світу просять допомогти нашим захисникам

Залишилося зовсім трошки! Українців з усього світу просять допомогти нашим захисникам Волонтери збирають на авто для ЗСУ (колаж: РБК-Україна)
Автор: Styler

Українці з усього світу продовжують збирати кошти для допомоги пораненим військовим ЗСУ. Автівки: пікап та "швидка" допомога вже придбані. Залишилося зовсім трошки, щоб транспортувати машини в Україну.

Про це пише РБК-Україна (проект Styler) з посиланням на волонтерку Юлію Галкіну.

Волонтерка розповіла, що автівки вдалося придбати завдяки допомозі кожного українця.

"В Україні триває страшна війна, і наші військові захищають нашу країну. Поранені бійці потребують швидкого та надійного транспорту, щоб доставити їх до лікарень та стабілізувати їхній стан", - поділилася Юлія.

Залишилося зовсім трошки! Українців з усього світу просять допомогти нашим захисникамЗалишилося зовсім трошки! Українців з усього світу просять допомогти нашим захисникам

Автівки для ЗСУ чекають на відправку (фото: РБК-Україна)

Залишилося зовсім трошки! Українців з усього світу просять допомогти нашим захисникам

Волонтерка Юлія Галкіна із захисниками

У неділю, 29 жовтня, автівки було освячено під час благодійного заходу. Він проходив на території Українського греко-католицького душпастирство блаженного Петра Вергуна у місті Аугсбург, що в Німеччині.

Було організоване свято для дітей та дорослих. Пригощали українськими стравами: борщем з пампушками, яворівським пирогом, варею гуцульською та іншими смаколиками.

Дітлахи брали участь у квестах, а дорослі насолоджувалися концертом з живою музикою. Звісно ж, заспівали "Червону калину".

Залишилося зовсім трошки! Українців з усього світу просять допомогти нашим захисникамЗалишилося зовсім трошки! Українців з усього світу просять допомогти нашим захисникамЗалишилося зовсім трошки! Українців з усього світу просять допомогти нашим захисникам

Українці в Німеччині підтримують ЗСУ (фото: РБК-Україна)

Під час заходу продовжився збір коштів, щоб наблизити нашу перемогу.

"Навіть невеликий внесок може рятувати життя. Кожна гривня або євро має значення! Поширте інформацію: Розкажіть про цю акцію своїм друзям, колегам, щоб залучити більше людей", - додала волонтерка.

Реквізити для збору коштів:

Авто вже скоро поїдуть до бійців 117-ї бригади (151-й окремий батальйон територіальної оборони), які зараз знаходяться на Лиманському напрямку. Залишилося зібрати зовсім трошки!