ru ua

Пройди тест! Сестра Меган Маркл звинуватила герцогиню у брехні

Пройди тест! Сестра Меган Маркл звинуватила герцогиню у брехні Колаж РБК-Україна

Саманта Маркл пообіцяла розповісти всю правду

Зведена старша сестра герцогині Сассекской 54-річна Саманта Маркл, яку не пустили на весілля Меган і Гаррі, анонсувала в Twitter вихід своєї другої книжки під назвою "В тіні герцогині - 2", яка надійде в продаж 1 червня 2019 року. Саманта закликала Меган прийняти їх рідство та пройти тест на детекторі брехні. Про це повідомив західний таблоїд Dailymail.

У своєму новому творінні сестра герцогині спростує те, що вони з Меган ніколи не були близькі. Вона пообіцяла показати багато фотографій, які підтвердять близькі стосунки між Самантою, Меган і їх батьком Томасом.

"Вам сподобаються деякі з фотографій в моїй книзі, щоб спростувати будь-яку вашу мерзенну плітку з тролями, що у нас не було спільного життя", - сказала Саманта.

Пройди тест! Сестра Меган Маркл звинуватила герцогиню у брехні

Колаж: instagram.com

Раніше Саманта оголосила про вихід першої частини книги 1 квітня цього року. Зазначимо, що старша сестра Меган, спеціально приурочила вихід першої книжки до народження первістка Меган і Гаррі, щоб підігріти інтерес до власного творіння.

"Я - твоя сестра, навіть якщо тобі це не дуже подобається. Прийми це... Я думаю, що кожен з нас повинен пройти тест на детекторі брехні", - сказала Саманта.

Також "забута" сестра додала, що вона та батько Меган - єдині з цієї родини, хто зможе пройти тест.

Відео: dailymail.co.uk

54-річна Саманта зробила ряд публічних ударів по Меган після того, як не отримала запрошення на королівське весілля, навіть з'явившись біля Кенсінгтонського палацу. Нещодавно Саманту додали в список "фіксованих людей" через те, що вона ставить у незручне становище королівську сім'ю.

Зауважимо, що вагітна Меган зберігає гідне мовчання на тлі регулярних публічних виступів Саманти і вимог отця Томаса возз'єднатися.

Нагадаємо, нещодавно ми повідомляли про те, що Меган, судячи з усього, не буде влаштовувати baby shower, оскільки в королівській родині не дотримуються американської традиції.

До речі, від інсайдерів просочилася інформація, що в Букінгемському палаці дуже незадоволені герцогинею Сассекською - їй навіть запропонували 37 млн доларів, щоб вона добровільно зреклася титулу і виїхала жити до США, залишивши дитину у Великобританії.

Відео: РБК-Україна