ua en ru

Жег, как мог шнура фитиль: Шнуров шукає сурогатну матір

Жег, как мог шнура фитиль: Шнуров шукає сурогатну матір Фото: колаж РБК-Україна

Сергій Шнуров вирішив розпустити групу "Ленінград" і присвятити себе сім'ї

Сергій Шнуров вирішив знову стати батьком, але його молода дружина Ольга Абрамова не бажає псувати фігуру і не налаштована народжувати. Через це фронтмент російської рок-групи "Ленінград" планує скористатися послугами сурогатної матері. Про це розповів колишній учасник команди Стас Барецький, передає Starhit.

За його словами, четверта дружина Шнура і підштовхнула музиканта розпустити "Ленінград".

Зараз Сергій знаходиться фактично в останньому турі з групою.

Нещодавно він написав в Instagram про рішення залишити рок-сцену.

"Между сложными вещами, я скажу, как не юнец. Этот тур будет прощальным, вот и сказочке конец (мовою оригіналу)", - приголомшив своїх шанувальників Шнур.

"Двадцать лет одно и то же. Сочиняю я ху*ню. Вы подумали, быть может, что кого-то я виню? Нет. Сам выбрал этот стиль баснословного угара. Жег, как мог шнура фитиль, и в эпоху "Ягуара", и во времена пост-спайса. Странно, но все жив нахал. Дорн вопил, мол не стесняйся, не стесняясь я бухал... Может быть, когда-нибудь, но нескоро. На миру, если в край не "за*буть", "Ленинград" я соберу. А пока, ну все, пока. Мавр сделал свое дело, - Знаю я наверняка", - написав він.

В оточенні музиканта говорять про те, що його дружина тримає в своїх руках всі фінанси групи і розпоряджається ними на свій розсуд. Крім того, нібито вона вирішує подальшу долю музикантів "Ленінград".

Жег, как мог шнура фитиль: Шнуров шукає сурогатну матір

Фото: Сергій Шнуров з Ольгою Абрамової (instagram.com/gqrussia)

Нагадаємо, що у Сергія Шнурова є дочка Серафима від першого шлюбу і син Аполлон від другого. Розлучення з третьою дружиною Матільдою відбулося в серпні 2018 року.

Четверта дружина музиканта - світська левиця - молодша за нього на 18 років. Вона закінчила МГУ, вивчала історію мистецтв у Лондоні.

Як повідомлялося раніше, нещодавно епатажний російський рок-музикант і лідер групи "Ленінград" Сергій Шнуров присвятив вірша померлому акторові Сергію Юрському.

Також ми писали про те, що Сергій Шнуров написав вірша про секретне посвідчення "Штазі" президента РФ Володимира Путіна.

Нагадаємо, раніше лідер групи "Ленінград" пояснив причину відмови від виступів в Україні.