ru ua

"Готувався два місяці": боєць ЗСУ зробив пропозицію відомій актрисі

"Готувався два місяці": боєць ЗСУ зробив пропозицію відомій актрисі Фото: Боєць ЗСУ заплітає косу дівчині (facebook.com)

Чоловік вчив промову "весь вільний час"

Український військовослужбовець Віталій Аверін розповів, як готувався зробити пропозицію відомій актрисі й волонтеру Аллі Мартинюк. Про це він розповів "Фактами".

"Я готувався до цього два місяці, написав у «Нотатках» на телефоні мова, вчив її весь час. Але чим ближче підходив час, тим сильніше хвилювався. Ніколи в житті, в тому числі на фронті, я не відчував подібного хвилювання", - сказав він.

Більше того, розповів Аверін, після цього йому говорили, що "на ньому не було лиця".

"Блідий, очі круглі, постійно воду п'ю, бо в горлі пересихає. Думали, я за танець так трясуся. А я навіть не пам'ятав, як станцював. Коли ведучий оголосив, що Віталій Аверін «хоче щось сказати», у мене язик прилип до неба, я почав задихатися... Не знаю, що зі мною сталося", - підкреслив він.

До речі, Володимир Борисенко і Люба Юнак, відома як Лавіка, стали чоловіком і дружиною. Популярні українські артисти - співачка Лавіка і учасник групи BRO Borisenko Brothers Володимир Борисенко - узаконили свої стосунки. Цікаво, що Люба (справжнє ім'я Лавіки - Ред.) не хотіла весілля.

Нагадаємо, відома українська співачка Ірена Карпа, яка вже давно живе в Парижі, не так давно вийшла заміж втретє. Але медового місяця у молодих поки не було, за словами Ірени - поки ще не до нього.

Раніше ми писали, що в Києві на прем'єрі комедії "Скажене Весілля" одружили пару.