ru ua

По нас працював снайпер: в мережі розповіли історію бійця з позивним "Анархіст"

По нас працював снайпер: в мережі розповіли історію бійця з позивним "Анархіст" Ілюстративне фото (facebook.com/93OMBR)

Боєць вважає, що про війну говорити можуть лише ті, хто там був

В мережі опублікували історію бійця з позивним "Анархіст", який кілька разів змінив свій напрямок у військовій справі. Історію опублікували на сторінці "Повернися живим" в соціальній мережі Facebook.

"Спочатку був Анархіст АГС-ніком, потім перевівся в снайпери, а потім повернувся назад. Він настільки захоплено розповідає, ніби сам бачиш, як "з того краю села через очерет заходила ворожа ДРГ", а "ось там дві години по нас працював снайпер", "а звідти ми потрапили їм в БК", - сказано в повідомленні.

Сам Анархіст вважає, що снайпер можна стріляти з будь-якого озброєння.

"Я дуже багато взяв для себе, прийшов сюди - набагато краще з АГС став стріляти! Так що стріляти снайпер може стріляти з будь-якого озброєння, мені здається", - упевнений боєць.

По нас працював снайпер: в мережі розповіли історію бійця з позивним "Анархіст"

Фото: Боєць з позивним "Анархіст" (facebook.com/backandalive)

Він розповів про те, чому пішов воювати. За словами Анархіста, міркувати про війну можуть тільки ті, хто її бачив своїми очима.

"У мене було два друга - один мобілізований, а один доброволець. Обидва не повернулися живими. І я пішов сюди. Вдома багато сперечалися про те, чи правильна ця війна, і я подумав: яке право мають говорити ті, хто її толком не бачив? Тому я пішов. В морську піхоту, тому що вони в бойових частинах", - згадує боєць з позивним Анархіст.

До війни він отримав освіту деревообробника, а потім пройшов навчання для того, щоб брати участь в бойових діях. На фронті він знайшов відповіді на ті питаннями, з якими туди їхав.

"Одному ноги РПГ порвало, а другий на міну наступив ... Врятували обох. Я надавав допомогу, але волів би не мати такого досвіду. Я був на всіх позиціях від цього до того краю. Зараз я "на передку", і тут мало що відбувається. А минулої ротації я сидів ззаду, і було навпаки. Раз з цинком "вогів" біжу, з ДШК стріляють, я сподіваюся, що мені або в руку, чи ногу потрапить, тільки не в цинк. Бігти не можу - холодно, я в екіпіровці, всі розстібається, розлітається ... так смішно було", - розповів боєць.

По нас працював снайпер: в мережі розповіли історію бійця з позивним "Анархіст"По нас працював снайпер: в мережі розповіли історію бійця з позивним "Анархіст"

Скріншот поста (facebook.com/backandalive)

До речі, раніше ми писали про те, що у мережі розповіли історію бійця з позивним "Злий".

А також ми розповідали історію воїна АТО, у якого довго не було позивного.

Відео: РБК-Україна