ua en ru

"Поміняли шило на мило": стало відомо, як живе Плотницький у Москві

"Поміняли шило на мило": стало відомо, як живе Плотницький у Москві Ігор Плотницький (фото з відкритих джерел)

У сепаратиста "є шанси вижити" і навіть повернутися в Луганськ

Після втечі екс-ватажка "ЛНР" Ігоря Плотницького в Росію за нього взялися місцеві спецслужби. Про це розповіло "Апострофу" джерело в так званій "раді міністрів ЛНР".

Відомо, що Плотницький не арештований, але за ним "доглядають".

"Наскільки мені відомо, сьогодні Ігор Венедиктович перебуває в Москві. Так, він не має повної свободи пересування, а саме не може покинути російську столицю, тим не менш, в діях в її межах не обмежений", - розповіло джерело.

"Поміняли шило на мило": стало відомо, як живе Плотницький у Москві

Ігор Плотницький (фото з відкритих джерел)

За словами представника "ЛНР", сьогодні екс-ватажкові "молодої республіки" нічого не загрожує, адже він все ще знаходиться під так званим заступництвом свого куратора (мова, очевидно, йде про помічника Путіна Владислава Суркова - ред.) і головною запорукою збереження йому життя і свободи є те, що він вміє зберігати чужі секрети.

"Мовчання - золото, а в його випадку мовчання - життя. Але це мовчання стосується більш глобальної інформації, що стосується махінацій на місцях, то їх учасників вже точно здали", - зазначив співрозмовник видання.

"Поміняли шило на мило": стало відомо, як живе Плотницький у Москві

Ігор Плотницький (фото з відкритих джерел)

За його словами, "шанси вижити і навіть повернутися у Плотницького є".

"Проте, шанси на повернення самого Плотницького вкрай мізерні, так як після своєї втечі він став "політичним трупом", а ось шанси, що люди з його команди знову дорвуться до влади, що власне зараз вони і роблять, дуже високі. І виходить так, що поміняли шило на мило", - резюмував співрозмовник.

Нагадаємо, що нещодавно ЗМІ писали про те, що екс-ватажка "ЛНР" посадили в російську в'язницю.

Раніше новий імідж Захарченко викликав хвилю насмішок.