ua en ru

Сідає на шпагат: 93-річна українка потрапила в Книгу рекордів (відео)

Сідає на шпагат: 93-річна українка потрапила в Книгу рекордів (відео) Фото: скріншот з відео

Професійним спортом пенсіонерка в молодості ніколи не займалася

Відео: YouTube/ТСН

93-річну жительку львівської області Надію Шарыгину визнали самою гнучкою жінкою поважного віку. Вона стала рекордсменкою Книги рекордів України. Про це йдеться в сюжеті ТСН.

При цьому у всьому світі у Надії Шаригіної є тільки одна конкурентка, їй 95 років і вона проживає в США.

Сама гнучка бабуся в Україні зізнається, що почала сідати на шпагат після 60 років, коли вже вийшла на пенсію. Тренуваннями займається щодня по дві години в день.

Перед тим як сідати на поперечний шпагат Надія Шаригіна обов'язково проводить розминку.

За вправами пенсіонерки уважно стежив експерт Книги рекордів України, який і вручив гнучкої бабусі відповідний диплом.

Свій рекорд Надія Шаригіна присвячує онукові, який зараз навчатися в Києві. Жінка розповіла, що саме онук надихнув її на шпагат. Коли він був маленький, то ходив на танці, і вправа на розтяжку йому ніяк не вдавалося виконати. Тоді бабуся і вирішила допомогти онукові.

"Запитав, чи можеш ти зробити шпагат? А бабуся запитала, що таке шпагат? Я їй пояснив і через деякий час бабуся мені показує, що вона на нього сідає", - розповідає онук.

Надія Шаригіна також зазначила, що професійним спортом ніколи не займалася. При цьому все життя рекордсменка пропрацювала на залізниці.

Жінка запевняє, що на шпагат може сісти кожен, головне – це бажання. Вона також розповіла про свої плани на майбутнє. Надія Шаригіна хоче ще стати на гімнастичний місток.

Вона розповіла і про своє харчування, за яким вона ретельно стежить. Каву вона не п'є і жирну їжу не вживає. При цьому багато ходить і кожну весну садить город.

Нагадаємо, що відомий фітнес-тренер Аніта Луценко запустила ефективний челлендж для тих, хто хоче схуднути.

Раніше повідомлялося, що Аніта Луценко розповіла, як прибрати спазм м'язів.