ru ua

Українські зірки на "Пісні року": хто розважав росіян

Українські зірки на "Пісні року": хто розважав росіян Колаж РБК-Україна

На концерті були помічені навіть ті, хто раніше повідомляв, що не поїде в РФ

На російській "Пісні року" були помічені українські артисти, в тому числі і ті, які раніше заявляли, що відмовляються від участі в подібних проектах. Фото і відео заходи з'явилися в офіційному акаунті Instagram "Пісні року".

Зокрема, родзинкою концертної програми стали Софія Ротару, яка після хвороби неодноразово повідомляла, що не буде виступати в російських проектах. Однак для концерту 2 березня в Дюссельдорфі 70-річна Софія Михайлівна зробила виняток.

Українські зірки на "Пісні року": хто розважав росіянТакож засвітився там і Андрій Данилко в образі Вєрки Сердючки. Під знімками в офіційному акаунті з його участю шанувальники навіть перепитали, чому цей виконавець знову бере участь в російський концертах.

Українські зірки на "Пісні року": хто розважав росіянВиступили в Дюссельдорфі Макс Барських і Alekseev. Раніше на афішах була заявлена фіналістка Нацвідбору Євробачення група KAZKA, але після скандалу представники групи повідомили, що це була помилка. При цьому російські ЗМІ повідомляли, що насправді група вирішила відмовитися від виступу, щоб не було чергового скандалу.

Ще одна українська зірка, яка активно будує свою кар'єру в Росії, Таїсія Повалій, виступила на сцені разом з Лолітою, Басковим і Діаною Арбеніною.

Раніше в подібному концерті, але в Санкт-Петербурзі, була помічена і опальна Ані Лорак.

Українські зірки на "Пісні року": хто розважав росіянНагадаємо, раніше ми повідомляли про те, що переможниця Нацвідбору MARUV отримала престижну музичну премію в Росії.

А також розповідали про те, що Данилко дозволили поїхати на Євробачення.