ua en ru

Шикарний чоловік: Ані Лорак підігріла чутки про новий роман (фото)

Шикарний чоловік: Ані Лорак підігріла чутки про новий роман (фото) Ані Лорак (фото: instagram.com/anilorak)

Артисти опублікували однакові фотографії в своїх профілях

На думку фанатів, після розлучення з Муратом Налчаджіоглу відома українська артистка Ані Лорак завела роман з Сергієм Лазарєвим. Шанувальники артистки давно помітили, що співак багато часу проводить з українською виконавицею. Нещодавно Лорак і Лазарєв знову зустрілися, що спровокувало нову хвилю припущень і теорій серед фанатів. Провокативний знімок опублікований в Instagram артистки.

Артистка лаконічно написала, що була рада зустрічі з Сергієм Лазарєвим: "як же здорово було побачитися!".

Шикарний чоловік: Ані Лорак підігріла чутки про новий роман (фото)

Ані Лорак і Сергій Лазарєв (фото: instagram.com/anilorak)

"Роман" Ані Лорак і Сергія Лазарєва знову обговорюють в мережі. Фанати порахували, що артисти приховують любовні відносини від громадськості.

"Те, що Сергій, будучи чоловіком Кароліни, носив би її на руках, обожнював і трепетно ставився до неї - це однозначно. Очі горять, коли Сергійко з Каролінкою поряд", "Дуже красива пара", "Як же ви підходите один одному", "Розкривайте вже новину, що ви разом, і дружба переросла в кохання", "У вас стосунки?", "Ну, звичайно, друзі та вагітна від друга", "Та вже одружилися б...", "Щось останнім часом часто бачитеся", "Чому ви не одружитеся, чи Лазарєв не вільний?", "Зустрічайтеся вже", - пишуть шанувальники співачки.

До речі, цікаво, що під час відпустки Кароліни в Майамі, Сергій Лазарєв також літав на сонячний курорт до артистки.

Шикарний чоловік: Ані Лорак підігріла чутки про новий роман (фото)

Ані Лорак і Сергій Лазарєв (фото: instagram.com/anilorak)

Раніше ми писали, що за припущенням фанатів, Ані Лорак вагітна від Сергія Лазарєва і чекає дитину. На думку шанувальників, вона зараз на третьому місяці вагітності.

Також ми писали, що Ані Лорак викликала фурор фото в спокусливому вбранні.