ua en ru

"Мене аж підкидає": Наталія Юсупова розповіла, що стало найгидкішим за час волонтерства

"Мене аж підкидає": Наталія Юсупова розповіла, що стало найгидкішим за час волонтерства Фото: колаж РБК-Україна

Активістка зазначила, що зараз людям самим важко і допомагає маленький відсоток населення

Відома волонтерка Наталя Юсупова (Ветвицька) розповіла, що найбільше її пригнічують брехливі звинувачення у наживі. Про це вона повідомила на своїй сторінці в соцмережі Facebook.

"Знаєте, що найгидкішим для мене залишиться за час волонтерства?? Це звинувачення мене в наживі. У 14 році, коли почалася війна, гроші текли навіть не річкою, а океаном, і ніхто їх не рахував. Куди, кому, на що, люди були перелякані і допомагали всім, хто просив. Тоді мало хто, що-небудь говорив, хоча госпіталь, це не зона АТО, завжди можна прийти і дізнатися, кому і куди збираєте. Минуло майже 5 років, з тисяч волонтерів залишилися одиниці. Всі знають, що зараз людям самим важко і допомагає маленький відсоток населення. За цей час, кожен для себе обрав кому допомагати, хто витримав випробування і кому можна довіряти", - написала вона.

"Мене аж підкидає": Наталія Юсупова розповіла, що стало найгидкішим за час волонтерства"Мене аж підкидає": Наталія Юсупова розповіла, що стало найгидкішим за час волонтерства

Фото: скрін facebook.com/nataliya.vetvitskaya

"...Не хочу і не буду терпіти брехню! Я майже кожен день купую продукти, мені вже ночами супермаркети сняться!! Одяг їжджу шукаю, де хороша і ціна прийнятна, готову їжу приводжу. На все потрібні гроші. Добре, коли люди самі привозять, але таких дуже мало. Після борту, до 10 чоловік можуть прийти і все, а далі самі. Йдемо по госпіталю, сидить воїн без ніг у кафешці. Питаю, що чекаєш "Їсти хочу, замовив пельмені", новоприбулі скільки разів говорили "Ми дамо грошей, купи нам ковбаси, сигарет, соків і тд" і що я буду брати гроші з бійців?? Та ніколи, ані за продукти, ані за вбрання, ні за що! Коли кажуть "Ви там наживаетесь", я кажу, щоб прийшли і стали поруч, хоч на тиждень", - наголосила волонтер.

Наталія Юсупова зазначила, що сама є підозрілою, і рідко кому довіряє, тому завжди каже - приходьте у госпіталь і самі подивіться, запитайте у поранених.

"Так, мене аж підкидає, коли чую негатив про волонтерів, не треба судити про всіх однаково! Ви не довіряєте, так прийдіть самі та зробіть краще! Мені кажуть: "Ти ж багата, сама і купи", я і купую, але наші воїни не тільки за мене воювали, а за всіх нас...Той, хто це розуміє, той і намагається допомогти", - готорится в повідомленні.

Юсупова наголосила, що не може мовчати, коли чує несправедливість: "Мовчать тільки ті, кому байдуже, мені немає. Хочу, щоб все було відкрито і чесно".

У коментарях до її посту люди дякують волонтерці за її важку, відповідальну роботу і бажають їй витримки, сил і терпіння, оскільки "дорогу здолає той, хто йде".

"Пишаюся дружбою і особистим знайомством!!! Підтримую на 100%!!!";

"Пані Наталя! Дякую вам за наших хлопців!";

"Треба писати і потрібно говорити! Боляче дуже! Ця рана болюча і пекуча. Миру нашій Україні!";

"Наталочко, в сотий раз не втомлюся писати і дякувати Вам за все, що Ви робите для наших воїнів. Ви своїми постами спонукаєте нас до дії. Слава Богу, що у Вас вистачає сил ще писати про це. Прошу про одне, продовжуйте нагадувати. Витримки Вам, сил і терпіння";

"Дорогу здолає той, хто йде... спасибі".

"Мене аж підкидає": Наталія Юсупова розповіла, що стало найгидкішим за час волонтерства"Мене аж підкидає": Наталія Юсупова розповіла, що стало найгидкішим за час волонтерства

Фото: скрін facebook.com/nataliya.vetvitskaya

Раніше ми повідомляли, що відома волонтер Наталя Юсупова закликала небайдужих українців допомогти пораненим воїнам ООС, яких доставили в один з госпіталів Києва.

Також вона висловилася про байдужість жителів України до подій на Донбасі - так як багато забули про те, що в країні йде війна і кожен день є поранені на передовій: "За тиждень більше десятка поранених на передовій, війна не закінчується. А народ постить Танці з зірками, концерт Іглесіаса, політиків, хто про що!".

Нагадаємо, що ми писали про те, що Юсупова поділилася спогадами про те, як почала займатися волонтерською діяльністю. Вона зізналася, що в червні 2014 року вперше прийшла в госпіталь до пораненим військовим і вже на наступний день вирішила, що не піде звідти.

Дивіться також:

Відео: РБК-Україна