9 нагород за день: Україна увійшла в топ-10 медального заліку Паралімпіади

STYLERLIFE        09.09.2016 - 11:34

Всього в змаганнях 8 вересня прийняло участь 45 українських атлетів у 7 видах спорту

Збірна України посідає дев'яте місце в загальному медальному заліку Паралімпіади 2016 в Ріо-де-Жанейро за підсумками першого дня змагань.

Відзначимо, що 8 вересня українські спортсмени завоювали одну золоту, одну срібну та сім бронзових медалей.

Так, Євген Богодайко став чемпіоном з плавання на дистанції 100 м на спині. Українець обійшов британця Джонатана Фокса. Срібну медаль завоював ще один плавець - Денис Дубров на дистанції 100 м брасом.

Бронзові медалі завоювали: Ольга Свідерська - плавання 100 м вільним стилем; Оксана Хруль - плавання 100 м на спині; Ярослав Семененко - плавання 100 м на спині; Давид Хорава - дзюдо, вагова категорія 66 кг; Юлія Галінська - дзюдо, вагова категорія 48 кг; Руслан Катишев - стрибки в довжину; Роман Данилюк - штовхання ядра.

Додамо, що за кількістю медалей наша збірна перебуває на четвертому місці.

Раніше Styler писав про те, що українці завоювали перші медалі на Паралімпіаді.