ua en ru

Відходи йдуть у море: Криму загрожує масштабна екокатастрофа

Відходи йдуть у море: Криму загрожує масштабна екокатастрофа Колаж РБК-Україна

Про жахливі наслідки свідчать шокуючі знімки

Видобуток піску з Нижньо-Чурбашського хвостосховища з кожним днем стає все більше. Тепер штучний канал видно від траси до горпляжа, чим викликає обурення не тільки громадськості, але і екологів.

Для "бізнесменів" видобуток піску з могильника приносить хороший дохід, а для деяких жителів Приозерного - смерть. Про це свідчить підвищення хронічних бронхолегеневих захворювань у даному регіоні. Пов'язано це з тим, що весь бруд від промивки та видобутку піску йде на міський пляж.

Про жахливі наслідки свідчать також знімки, які вдалося зробити журналістам. Загиблі тварини ймовірно можуть бути пов'язані з розробкою могильника, адже, судячи з хімічного складу хвостосховища, діяльність по розкриттю провокує різні захворювання.

Криму загрожує екологічна катастрофа (фото: kerch.fm)

Лікарі відзначають такі відхилення як: викривлення носової перегородки, що перешкоджають носовому диханню, алергічні захворювання органів дихання, хронічні захворювання бронхолегеневої системи, захворювання шкіри, дисплазію і навіть рак.

Нагадаємо, що Воронченко прогнозує руйнування Керченського мосту.

Ми повідомляли, що в окупованому Криму виникла загроза серйозної екокатастрофи.

Також ми писали, що журналіст розповів про те, що за останні 5 років Крим став виглядати набагато гірше, ніж при українській владі.